Hitman
· Co wiemy
· Artworki
· Trailery
· Postacie
Hitman - gry mobilne
· Hitman: GO
· Hitman: Sniper
· Trailery
Hitman Absolution
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· Tryb kontraktów
· Play Styles
· Eastereggi
· Bugi
· Wideorecenzja
· Wywiady
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
Hitman - Sniper Challenge
· Informacje
· Misja
· Wyposażenie
· Wyzwania
· Pomoc
· Postacie
· Punktacja
· Ciekawostki
· Wywiady
· Screeny
· Szkice koncepcyjne
· Trailer
Hitman Blood Money
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Tapety
· Screeny
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman 2 Silent Assassin
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Codename 47
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts - Postacie - Cele
Hitman Contracts - Cele Hitman Contracts - Drugoplanowe Hitman Contracts - Przeciwnicy
CoVert

Campbell Sturrock, "Meat King"


Hitman Contracts - Meat King

Wzrost: 181 cm.
Waga: 212 kg.
Włosy:: brak.
Wiek: brak informacji.
Narodowość:: Rumunia
Uzbrojenie: brak.

Spasiony zboczeniec, z pochodzenia Szkot. W półświatku przestępczym znany jako Meat King - Król Mięsa. Sieć rzeźni to tylko przykrywka dla przestępczej organizacji, specjalizującej się w porwaniach i zabójstwach...

Porwał wiele młodych dziewczyn (myślałeś, że co jadłeś dziś na obiad?), jednak dzięki swojemu prawnikowi, za każdym razem uniknął odpowiedzialności. Podobnie było z jego ostatnią ostatnią ofiarą - Andrei Puscus sprawił, że Meat King został całkowicie oczyszczony z zarzutów. By to uczcić, Sturrock urządził ogromne przyjęcie, na które zaprosił wszystkich tuzów przestępczego świata.

Jednak sprawiedliwość nie pozwoli z siebie długo kpić. Ojciec porwanej dziewczyny wynajął kata, który przeprowadzi rewizję procesu - Agenta 47.
Andrei Puscus


Hitman Contracts - Andrei PuscusAdwokat i prawa ręka Sturrocka, prawdziwy wirtuoz w omijaniu przepisów prawnych i rozszerzającej interpretacji tych, których nie ominął. To dzięki niemu Meat King zna więzienie tylko z opowieści - oskarżony o porwanie i zabójstwo Sturrock został uniewinniony. Teraz prawnik razem ze swoim szefem świętuje na dość specyficznym seks-party...

Puscus dostaje za swoją robotę mnóstwo pieniędzy, krążą jednak plotki, że nie tylko wysokie zarobki trzymają go przy Sturrocku. Podobno jest szantażowany ujawnieniem jakichś mrocznych sprawek z przeszłości.

Uzbrojony jest w Silverballera z tłumikiem.


Fabian Fuchs


Hitman Contracts - Fabian FuchsNajmłodszy z braci Fuchsów, wciąż usiłuje im zaimponować. Najprawdopodobniej po śmierci braci to on przejmie rodzinny "biznes". Teraz został wysłany na mroźną Syberię, by zamówić bombę nuklearną. Teraz już wiemy, że miała posłużyć do wysadzenia hotelu w Budapeszcie, gdzie odbywała się konferencja pokojowa.

Pomimo tego, że jest najmłodszy z rodziny, już zaczyna łysieć.

Ma przy sobie CZ 2000.


Komandor Siergiej Biarchow


Hitman Contracts - Siergiej BiarchowKomandor Armii Czerwonej (a konkretnie radzieckiej marynarki), wyrzucony z wojska za sympatyzowanie z Czeczenami podczas wojny (prawdopodobnie sam jest Czeczeńcem).

Po odejściu z armii zebrał żołnierzy, którzy dawniej mu podlegali i przy ich pomocy rozpoczął handel bronią. Na półwyspie Kamczatka, w starej bazie okrętów podwodnych, założył sobie całkiem nieźle prosperującą fabrykę broni jądrowej.

Jest staroświecki. Jak sam mówi, woli załatwianie interesów twarzą w twarz.

Jak każdy zdrowy Rosjanin, zwłaszcza wojskowy, lubi wypić ; p

Podobnie jak Fabian Fuchs, tak i on uzbrojony jest w CZ 2000.Sir Winston Beldingford


Hitman Contracts - Winston BeldingfordBohater wojenny, który na starość zdziwaczał i upodobał sobie polowania na ludzi. Jako że jest byłym żołnierzem, umiejętności strzeleckie stoją u niego na wysokim poziomie. Młody Northcott miał być jego kolejną ofiarą. Miał wiele romansów z pokojówkami (nawiasem mówiąc, najładniejsze to one nie były:P ), więc najprawdopodobniej żona od niego odeszła. Lepiej go nie denerwować - ma bardzo wybuchowy temperament i uważa, że stoi ponad prawem, a ponadto nosi przy sobie obrzyn...Alistair Beldingford


Hitman Contracts - Alistair Beldingford
Syn lorda Winstona Beldingforda (jedyny z prawego łoża) i jedyny spadkobierca. Uwielbia starą whisky. Odziedziczył po ojcu zamiłowanie do polowań.

Lubi też mocną, starą whisky Highland Single Malt, która "wypali Ci skarpetki, nawet jeżeli jej nie zatrujesz".

Cały swój wolny czas spędza przed kominkiem, gdzie zabawia jednego z gości opowiadaniami o swoich zasługach. Od czasu do czasu wysyła lokaja po nową porcję trunku.

Podobnie jak jego tatuś, ma przy sobie obrzyn.Rutgert Van Leuven


Hitman Contracts - Rutger Van LeuvenLider rotterdamskiego gangu motocyklistów. Mimo ubogiego wyglądu, jest bajecznie bogaty - jego obskurna kryjówka skrywa telewizory plazmowe, komputery, drogie samochody i wanny z jacuzzi. Van Leuven ma w kieszeni wszystkich notabli Rotterdamu - czuje się więc całkowicie bezkarny.

Grupa rotterdamskich cyklistów pod jego rządami przerodziła się w międzynarodowy przestępczy syndykat, handlujący wszystkim, co ma jakąkolwiek wartość - także bronią.

Wysoki, silnie zbudowany. Wytatuowany na całym ciele. Chowa za pazuchą złoty Desert Eagle.

Klaas Teller


Hitman Contracts - Klaas Teller Prywatny detektyw, wynajęty przez rotterdamskiego komendanta policji w celu odzyskania pewnych kompromitujących zdjęć. Miał wniknąć w szeregi gangu motocyklowego, znajdującego się w posiadaniu owych fotografii, po czym je odzyskać i dostarczyć klientowi. Z pewnością został sowicie opłacony, ponieważ zgodził się nawet pokryć swoje ciało tatuażami, by bardziej upodobnić się do członków organizacji, którą miał zinfiltrować.

Niestety, w pewnym momencie kontakt z nim się urwał. Jego pracodawca, obawiając się, że Teller przeszedł na drugą stronę lub został zdemaskowany, wynajął Agenta 47, by ten po detektywie "posprzątał".

Znajdujemy go w pokoju tortur, gdzie jest podłączony do elektrowstrząsów i przesłuchiwany. Prawdopodobnie brał w udział w krwawych wydarzeniach, opisanych w Artykułach z Hitman Contracts.Borys Iwanowicz Deruszka


Hitman Contracts - Boris Ivanovich DeruzhkaUrodził się w Sempalatińsku (Kazachstan) w 1930. Dorastał w czasach pernametnej inwigilacji, w społeczeństwie, gdzie wszyscy na siebie donosili. W wieku 15 lat zaczął kraść broń i sprzedawać ją zbuntowanym Kozakom. Gdy jego ojciec postanowił wydać go milicji, młody Borys uciekł do Marsylii i w roku 1950 zaciągnął się do Legii Cudzoziemskiej. W 1955, po wystąpieniu z Legii, stworzył siatkę przemytniczą na granicy Turcji i Iranu. Sprzedawał broń każdemu, kto był przeciwnikiem komunistów.

W połowie lat 80. nawiązał współpracę z rosyjską mafią. W Rotterdamie pojawił się, by zakupić broń nuklearną od gangu motocyklistów. Skąd cykliści ją mieli i do czego była potrzebna Borysowi - to już tajemnica twórców.

Jego siedzibą jest statek "Katerina Iwanowna", na którym przewozi towar.

Uzbrojony w Magnum 500.


Franz Fuchs


Hitman Contracts - Franz Fuchs
Franz Fuchs przyszedł na świat w Linzu w Austrii w roku 1929. Podczas II wojny światowej ojciec oddał go do Hitler Jugend, gdzie młody Fuchs nauczył się walczyć i otrzymał broń.

Ciężkie dzieciństwo i późniejszy okres "służby" w Hitler Jugend ukształtowały światopogląd młodego Fuchsa. Chciał zostać wojskowym i następcą Führera (to marzenie było na tyle absurdalne, że nieliczni koledzy Franza traktowali go jak wariata). Zamieszkał w koszarach i służył wyższym oficerom. Liczył, że zdobędzie ich zaufanie. Znosił więc wszystkie poniżenia do czasu, gdy III Rzesza zaczęła ponosić klęski. Wtedy uciekł z koszar i zaczął się udzielać w faszystowskiej gazecie. Miał wtedy 16 lat.

Ale III Rzesza upadła. Młody Franz, czując, że nie jest bezpieczny, uciekł do Marsylii i zaciągnął się do Legii Cudzoziemskiej. Wtedy to pogłębił wiedzę wyniesioną z "harcerstwa" i po kilku latach stał się prawdziwym ekspertem od materiałów wybuchowych. Wtedy to poznał Lee Honga, Arkadija Jegorowa i Pabla Ochoa. W 1955 roku opuścił wojsko (Hong i spółka służyli w nim jeszcze jakiś czas) i został terrorystą, a właściwie najemnym zabójcą. Pieniądze, które zarobił za swoją "pracę" pozwoliły mu zatrudnić ochronę. W tym czasie nadal utrzymywał kontakt z przyjaciółmi z Legii.

Franz Fuchs zginął w Budapeszcie, organizując swój ostatni zamach. Usiłował podłożyć bombę w hotelu, w którym odbywało się spotkanie przywódców państw europejskich. Został zabity pod prysznicem.

Na koniec należy dodać, że Franz Fuchs nie został wymyślony przez programistów z IO. Taka postać istniała naprawdę. W 1994 roku zabił pięciu Romów, o czym poczytać możecie w dziale "Ciekawostki".Fritz Fuchs


Hitman Contracts - Fritz FuchsTrzeci spośród braci Fuchs, następca Franza. Wraz z nim ułożył plan zamachu terrorystycznego w stolicy Węgier i wysłał najmłodszego członka rodziny, Fabiana, po bombę atomową do komandora Biarchowa.

Gdy Fabian zawiódł, wraz z bratem postanowił użyć bomby chemicznej i sam dostarczył ją do hotelu Galar, gdzie umieścił ją w gabinecie rentgenowskim.

Podczas akcji w Budapeszcie przyjął tożsamość dentysty. Spędza długie godziny w basenie, skąd wędruje do łaźni, a potem do barku.


Pierwszy negocjator Czerwonego Smoka


Hitman Contracts - Negocjator Czerwonego Smoka Wysłany przez Lee Honga, w celu omówienia traktatu pokojowego, mającego zakończyć długotrwały konflikt między triadami. Konformista - w życiu zawsze chodził na kompromisy, starał się unikać kłopotów. W dodatku paranoik - boi się wszystkiego, i kiedy tylko zauważy jakieś oznaki niebezpieczeństwa, natychmiast ucieka.

Ubrany w charakterystyczny, ceremonialny strój triady, zostaje przywieziony na miejsce spotkania limuzyną Niebieskiego Lotosu, która to triada ręczy za jego bezpieczeństwo.

Zginął w parku Chiu Dai, pomimo że był uzbrojony w Magnum 500.Pierwszy negocjator Niebieskiego Lotosu


Hitman Contracts - Negocjator Niebieskiego Lotosu Starszy mężczyzna, który już od wielu lat jest członkiem triady. Od chwili wstąpienia do gangu, ani razu nie awansował w hierarchii - wciąż pozostaje na swoim dawnym miejscu. Jednak lata pracy uczyniły go kimś w rodzaju etatowego wysłannika - jego budzący respekt wygląd i charyzma uczyniły go mistrzem negocjacji.

Nosi przy sobie Magnum 500.


Drugi negocjator Czerwonego Smoka


Hitman Contracts - Negocjator Czerwonego Smoka Wysłany na ostatnie spotkanie członków triad, mające na celu powstrzymać zbliżającą się wielkimi krokami wojnę.

Trudno powiedzieć o nim coś więcej. Wiadomo, że ma trudności z utrzymaniem na wodzy swoich potrzeb fizjologicznych, co stanie się przyczyną jego zguby ; p

Nosi okulary pomimo panujących ciemności i podobnie jak wszyscy ważniejsi członkowie tej triady, ma zawieszony na szyi specjalny medalion.

Uzbrojony jest w Sig Sauera z tłumikiem.

Drugi negocjator Niebieskiego Lotosu


Hitman Contracts - Negocjator Niebieskiego Lotosu Krążą plotki, że lider Niebieskiego Lotosu często przebiera się za emisariusza i sam bierze udział w negocjacjach - niewykluczone więc, że to właśnie pojawił się na spotkaniu zamiast swego człowieka.

Nic więcej o nim nie wiadomo - poza tym, że uzbrojony jest w Magnum 500 i przybywa na spotkanie jako ostatni. Ubrany jest w tradycyjny strój triady.


Szef policji


Hitman Contracts - Komendant policji Komendant regionu Koulun, od lat będący na żołdzie obu triad. Został mediatorem w sporze gangów i próbuje je pogodzić.

Zginął podczas spotkania w knajpce Cheug Chau.

Przybywa tam jako pierwszy, otoczony kordonem policjantów.

Uzbrojony w Magnum 500.
Lee Hong


Hitman Contracts - Lee HongPrzywódca Hong Lung, jak w kantońskim brzmi nazwa jego triady. Doskonale chroniony. Na szczęście wywołana przez Agencję wojna triad przerzedzi szereg sojuszników Honga, co pozwoli go dopaść.

Z niewyjaśnionych przyczyn uciekł z Chin. Azyl znalazł w Legii Cudzoziemskiej, gdzie walczył między innymi pod Dien Bien Phu. Tam spotkał się z Arkadijem Jegorowem, Franzem Fuchsem i Pablem Ochoa.

Po pięciu latach wraca do Chin i wkrada się w łaski wuja, ówczesnego szefa triady, którego otruł.

Ma osobistego ochroniarza, byłego zapaśnika, który nie odstępuje go na krok i nawet próbuje jego posiłki. Oprócz tego, uzbrojony w starożytny chiński miecz, którego ostrze pokryte jest trucizną.

Znany jako "Człowiek bez sumienia", kierował poczynaniami triady przez 30 lat.

Nie jest Chińczykiem czystej krwi, a mieszańcem - na co wskazuje to, że jako pierwsze zapisuje imię, a dopiero potem nazwisko.Albert Fournier


Hitman Contracts - Albert Fournier


Inspektor paryskiej policji, niezwykle ambitny i wciąż próbujący być "tym dobrym". Niestety, zaczęło się od jednej małej łapówki, później było ich coraz więcej i więcej... I tak Albert Fournier zaczął się staczać. Mimo to, nie opuściła go chora ambicja i wciąż marzy o rychłym awansie. Schwytanie 47 byłoby więc dla niego istnym darem niebios.

Musi zginąć z powodu swojej wiedzy oraz dlatego, że widział 47 i nie ustałby w jego poszukiwaniach.

Wezwał na miejsce akcji oddziały specjalne GIGN. Kieruje operacją ze swej furgonetki, otoczony przez antyterrorystów.

Świat Hitmana
· Fabularne
· Organizacje
· Gadżety
· Technikalia
· Twórcy
· Przemyślenia
· Prawdziwe historie
· Humor
· Fan Fiction
· Fan Galeria
Hitman Movie
· Info
· Artykuły
· Recenzja
· Fabuła
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Ciekawostki
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
· Sequel
Agent 47
· Co wiemy
· Aktorzy
· Trailery
· Ciekawostki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane

Uniwersum DC Comics

Tomb Raider Center: Oficjalny polski fansite gry Tomb Raider

Zakon Assassin

Arkham Info

BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie

Punisher Zone - Serwis o Punisherzewww.hitmangame.ru