Hitman
· Co wiemy
· Artworki
· Trailery
· Postacie
Hitman - gry mobilne
· Hitman: GO
· Hitman: Sniper
· Trailery
Hitman Absolution
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· Tryb kontraktów
· Play Styles
· Eastereggi
· Bugi
· Wideorecenzja
· Wywiady
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
Hitman - Sniper Challenge
· Informacje
· Misja
· Wyposażenie
· Wyzwania
· Pomoc
· Postacie
· Punktacja
· Ciekawostki
· Wywiady
· Screeny
· Szkice koncepcyjne
· Trailer
Hitman Blood Money
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Tapety
· Screeny
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman 2 Silent Assassin
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Codename 47
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts - Misje
MISJA 1: ASYLUM AFTERMATH

(Dogrywka w szpitalu)


Hitman Contracts - Asylum Aftermatch Przeczytaj solucję Wideosolucja

Brak. To nie jest misja zlecona przez Agencję. Musisz uciec ze szpitala psychiatrycznego po masakrze, jakiej dokonałeś.

MISJA 2: MEAT KING'S PARTY

(Impreza u Króla Mięsa)


Hitman Contracts - Meat King's Party Przeczytaj solucję Wideosolucja

Halo, 47. Tu Diana z Agencji. Skontaktował się z nami pewien rumuński klient. Ze względu na złożoność jego zlecenia zaproponowaliśmy Ciebie do jego wykonania. Klient chciałby, żeby sprawa została załatwiona możliwie jak najszybciej. Zgodził się on na Twoje standardowe wynagrodzenie.

Klient ma powody, by sądzić, że jego córka została porwana i prawdopodobnie zabita przez rumuńskiego, samozwańczego ”Króla Mięsa” – Szkota o nazwisku Campbell Sturrock. Sturrock był już nieraz oskarżany o podobne zbrodnie. Rumuńskie sądy podają, że i tym razem prawnik Sturrocka, Andrei Puscus, wygrał sprawę, pomimo przytłaczających dowodów przeciwko Sturrockowi. Udało im się to dzięki przekupieniu odpowiednich osób. Nasz klient chce więc załatwić sprawę poza sądem.

Sturrock i jego prawnik urządzili przyjęcie, by uczcić zwycięstwo w sądzie. Wewnątrz budynku, w którym odbywa się przyjęcie będzie mnóstwo ochrony, jednak mimo tego jest to doskonała okazja by załatwić ich obydwu. Liczni goście i personel dadzą Ci wiele możliwości zbliżenia się do obu celów.


MISJA 3: THE BJARKHOV BOMB

(Bomba Biarchowa)


Hitman Contracts - Bjarkhov Bomb Przeczytaj solucję Wideosolucja

To musiał być niesamowity zbieg okoliczności, że dwie osobistości, których chciałby się pozbyć nasz klient, spotykają się razem. Fabian Fuchs, z międzynarodowej rodziny terrorystów, został wysłany przez swych braci by zakupić bombę nuklearną od handlarza bronią – komandora Siergieja Biarkowa. Jest to doskonała okazja, by dostać obydwu mężczyzn. Tym razem jednak nie ma mowy o żadnym marginesie błędu, gdyż klient nie jest przyzwyczajony do rozczarowań.

Do transakcji ma dojść na odnowionej łodzi podwodnej na półwyspie Kamczatka. Zostaniesz przemycony tam na tym samym samolocie, którym przyleci Fuchs i jego ludzie. Twój pseudonim dla tej akcji to Mr Byrd. Agencja ma w rosyjskiej bazie jednego ze swych ludzi. Jest to były agent operacyjny KGB. Jego pseudonim to ”Juriszka”. Odnajdź go i porozmawiaj, a poda Ci on więcej szczegółów na temat misji.

Z Kamczatki wydostaniesz się tą samą drogą, którą się tu znalazłeś.

Agencja nie wie, co bracia Fuchs zamierzają zrobić z bombą, więc upewnij się, że jej nie otrzymają.


MISJA 4: BELDINGFORD MANOR

(Beldingford Manor)


Hitman Contracts - Beldingford Manor Przeczytaj solucję Wideosolucja

Klient Agencji chce, abyś uwolnił jego syna z rąk Beldingfordów. Został on przez nich porwany. Jak dotąd nie było żadnego żądania okupu. Niestety Agencja nie zna dokładnego miejsca przetrzymywania zakładnika, więc będziesz musiał znaleźć go sam. Klient chce także abyś zlikwidował obydwu Beldingfordów – zarówno ojca jak i syna.

W najbliższy weekend w posiadłości Beldingfordów odbędzie się przyjęcie połączone z polowaniem. W domu będzie kilku gości, dzięki którym będziesz mógł pozostać nierozpoznanym. Do posiadłości Beldingfordów zostaniesz dowieziony nocą, gdy większość z gości powinna już spać.

Uważaj na strażników kręcących się po posiadłości. Jest ich sporo zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, dlatego Agencja nie mogła wprowadzić do środka żadnego łącznika. Załatw sprawę szybko, po czym wydostań się łodzią, którą znajdziesz przy jeziorze.


MISJA 5: RENDEZVOUS IN ROTTERDAM

(Spotkanie w Rotterdamie)


Hitman Contracts - Rendezvous in Rotterdam Przeczytaj solucję Wideosolucja

Agencja potrzebuje Cię w Rotterdamie. Twoim głównym celem jest Rutgert Van Leuven – szef tamtejszego gangu motocyklistów, będącego jednocześnie międzynarodową grupą przestępczą. Drugim celem będzie Klaas Teller – agent wysłany wcześniej przez klienta Agencji. Teller miał odzyskać kilka zdjęć będących w rękach Leuvena, jednak działał on zbyt ryzykownie i został zdemaskowany, dlatego musi zostać zlikwidowany. Odzyskanie zdjęć stało się teraz Twoim zadaniem.

Zdjęcia przedstawiają klienta Agencji w świetle kompromitującym jego pozycję zawodową. Rutgert Van Leuven chce sprzedać je na czarnym rynku temu, kto da najwięcej. Agencja dowiedziała się, że z Leuvenem ma spotkać się pewien dziennikarz chcący odkupić wspomniane zdjęcia. Agencja nie wie jednak gdzie dokładnie ma nastąpić owo spotkanie.

Rutgert Van Leuven ma prywatny pokój na drugim piętrze budynku. Agencja podejrzewa, że zdjęcia mogą być trzymane właśnie tam, w jego sejfie.


Cały budynek jest strzeżony przez uzbrojonych bandytów, więc uważaj na siebie.

MISJA 6: DEADLY CARGO

(Zabójczy ładunek)


Hitman Contracts - Deadly Cargo Przeczytaj solucję Wideosolucja

Tu Diana. Handlarz bronią Borys Iwanowicz Deruszka zaplanował zakup broni nuklearnej w Rotterdamie. Nasz klient chce widzieć Deruszkę martwego. Chce także, aby bomba została rozbrojona.

Drugą stroną transakcji ma być syndykat motocyklistów, z którym już się zetknąłeś. Zdołaliśmy się dowiedzieć, że motocykliści przewożą głowicę w samochodzie i że zaplanowali oni spotkanie z Borysem w przystani Rotterdam. Nasz wywiad donosi, że miejscowa policja jest świadoma obecności Deruszki w porcie, a także świadoma jest jego intencji. W przeciwieństwie do klienta, policja chce pojmać Borysa żywego w celu przesłuchań. Klient nie chce by to się stało, więc musisz zlikwidować Deruszkę, zanim policja go aresztuje.


Dostań się tam, zrób swoje i ucieknij.

MISJA 7: TRADITIONS OF THE TRADE

(Tradycje zawodowe)


Hitman Contracts - Traditions of the Trade Przeczytaj solucję Wideosolucja

Znowu masz do czynienia z braćmi Fuchs. Franz Fuchs z międzynarodowej rodziny terrorystycznej jest w posiadaniu bomby chemicznej i planuje zdetonować ją na konferencji pokojowej NATO, która odbędzie się w renomowanym hotelu Thermal Bath w Budapeczcie. Klient Agencji chce Fuchsa martwego. Chce także przejąć bombę w celach analitycznych. Pragnie on również, aby wszystko zostało załatwione najdyskretniej jak to tylko możliwe.

Franz Fuchs zarejestrował się w hotelu pod fałszywym nazwiskiem – Bjoern Wulff. Ochrona hotelu jest bardzo czujna, a sam pan Wulff (a raczej Fuchs) nie podróżuje bez osobistych ochroniarzy.

Kiedy już zlikwidujesz cel i odzyskasz bombę, zostanie przysłany samochód, który odbierze Cię z hotelu.


MISJA 8: SLAYING A DRAGON

(Zabijanie smoka)


Hitman Contracts - Slaying a Dragon Przeczytaj solucję Wideosolucja

Witamy w Hongkongu, 47. Skontaktował się z nami pewien nadzwyczaj zamożny klient, który chciałby wyeliminować niejakiego Lee Honga, przywódcę triady Czerwony Smok, oraz zniszczyć samą triadę. Hong jest zbyt silny, żeby podejść go teraz. Musisz wywołać wojnę pomiędzy dwiema dominującymi triadami i dorwać Honga gdy będzie osłabiony.

Pierwszy krok: zlikwiduj emisariusza, który został wysłany w celu negocjacji z triadą Niebieski Lotos w parku Chiu Dai. Upewnij się, że negocjator Blue Lotus przeżyje. Wina zostanie zrzucona na niego.

Nie mamy informacji na temat wysłannika Lee Honga, ale jest to oficjalne spotkanie więc powinien być ubrany w barwy Czerwonego Smoka. Jest bardzo ostrożny, więc uważaj, 47. Nasz klient prosił, byś to Ty wykonał to zlecenie, więc zachowaj swój styl, za który klient zapłacił.


MISJA 9: THE WANG FOU INCIDENT

(Incydent w Wang Fou)


Hitman Contracts - The Wang Fou Incident Przeczytaj solucję Wideosolucja

Wszystko posuwa się w dobrym kierunku, ale triady starają się uniknąć otwartej wojny. Negocjacje prowadzone są nadal. Triada Niebieski Lotos wysłała negocjatora do restauracji Wang Fou żeby przeprosić za incydent w parku Chiu Dai i wynegocjować rozejm z Czerwonym Smokiem zanim sprawy wymkną się spod kontroli. Będziesz musiał zlikwidować negocjatora by zapobiec temu rozejmowi.

Restauracja Wang Fou to terytorium Czerwonego Smoka. Jest ona przez cały czas pilnie strzeżona. Agencja nie ma niestety stuprocentowych namiarów na cel, ale wie, że jest to starszy człowiek i że przyjedzie on limuzyną. Powinien pojawić się w nieodłącznym towarzystwie swojej ochrony. Musisz zlikwidować ich wszystkich (zarówno negocjatora jak i jego ochronę).


MISJA 10: SEAFOOD MASACRE

(Masakra z owocami morza)


Hitman Contracts - The Seafood Massacre Przeczytaj solucję Wideosolucja

Triady są gotowe do rozpoczęcia wojny. Miejscowa policja stara się jednak zachować pokój między nimi. Szef policji osobiście będzie przewodniczył spotkaniu delegatów obydwu triad w restauracji rybnej Cheung Chau. Jeśli wyeliminujesz negocjatora Czerwonego Smoka, zrzucając na niego tym samym winę za śmierć szefa policji i negocjatora przeciwnej triady, wojna między triadami będzie nieunikniona. To powinno osłabić Lee Honga na tyle, by można było podejść do niego bliżej.

Po skończonej robocie wydostań się stamtąd podstawionym samochodem.


MISJA 11: THE LEE HONG ASSASINATION

(Zabójstwo Lee Honga)


Hitman Contracts - Lee Hong Assassination Przeczytaj solucję Wideosolucja

Lee Hong został dostatecznie osłabiony, masz więc okazję by uderzyć. Hong wycofał się do swojej twierdzy za restauracją. Spora część twierdzy znajduje się także pod powierzchnią ziemi.

Agencja ma w środku swojego człowieka, który będzie mógł Ci pomóc, jednak od paru tygodni człowiek ten nie odzywał się. Pamiętaj – Lee Hong jest osłabiony, ale wciąż bardzo niebezpieczny i bardzo ostrożny. Każdy wypadek od razu stawia jego straż na nogi.

Po wyeliminowaniu Honga zabierz jego jadeitową statuetkę. Jej symboliczna wartość jest ogromna. Nikt nie może przewodzić triadą Czerwonych Smoków jeśli nie jest w jej posiadaniu. Śmierć Honga i zniknięcie figurki wywołają chaos wewnątrz triady, co powinno ostatecznie doprowadzić do jej rozbicia – tak jak chciał tego klient Agencji.


MISJA 12: HUNTER AND HUNTED

(Polujący i upolowany)


Hitman Contracts - Hunter and Hunted Przeczytaj solucję Wideosolucja

Trzy cele będące ważnymi osobistościami, za które wyznaczono wysoką nagrodę, zgromadzą się w operze L’Opera D’Orleans w Paryżu w piątkowy wieczór. Klient Agencji chce wyeliminować wszystkich trzech. Pierwszy cel to portugalski tenor Philippe Berceuse. Który gra rolę Maria Cavarodossiego w operze ”Tosca”. Drugi cel to jego wieloletni przyjaciel Richard Delahunt – ambasador amerykański. Trzeci natomiast to ich wspólny znajomy (od niedawna) inspektor Albert Fournier z metropolitańskiej policji. Musisz zlikwidować wszystkich trzech i przedostać się na lotnisko De Gaulle.

Świat Hitmana
· Fabularne
· Organizacje
· Gadżety
· Technikalia
· Twórcy
· Przemyślenia
· Prawdziwe historie
· Humor
· Fan Fiction
· Fan Galeria
Hitman Movie
· Info
· Artykuły
· Recenzja
· Fabuła
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Ciekawostki
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
· Sequel
Agent 47
· Co wiemy
· Aktorzy
· Trailery
· Ciekawostki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane

Uniwersum DC Comics

Tomb Raider Center: Oficjalny polski fansite gry Tomb Raider

Zakon Assassin

Arkham Info

BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie

Punisher Zone - Serwis o Punisherzewww.hitmangame.ru