Hitman
· Co wiemy
· Artworki
· Trailery
· Postacie
Hitman - gry mobilne
· Hitman: GO
· Hitman: Sniper
· Trailery
Hitman Absolution
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· Tryb kontraktów
· Play Styles
· Eastereggi
· Bugi
· Wideorecenzja
· Wywiady
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
Hitman - Sniper Challenge
· Informacje
· Misja
· Wyposażenie
· Wyzwania
· Pomoc
· Postacie
· Punktacja
· Ciekawostki
· Wywiady
· Screeny
· Szkice koncepcyjne
· Trailer
Hitman Blood Money
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Tapety
· Screeny
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman 2 Silent Assassin
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Codename 47
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts - Lokacje
SATU MARE, RUMUNIA

Hitman Contracts - Lokacje

Misje: Asylum Aftermatch

Stary budynek, odnowiony i zamieniony w klinikę dla psychicznie chorych, prowadzony przez doktora Odona Kovacsa.W tym tajemniczym, odciętym od świata miejscu, Otto Ort-Meyer, korzystając z uprzejmości przyjaciela, otworzył swoje laboratorium, gdzie przeprowadzane były niezgodne z etyką eksperymenty na ludzkim DNA.

Tu narodził się Agent 47 i jego bracia. Tu też łysy zabójca wpadł w zastawioną na niego pułapkę, z której wydostaje się w pierwszej misji Hitman Contracts. W ośrodku zapanował chaos - wariaci kręcą się po podziemnym laboratorium, wszędzie leżą ciała martwych klonów, budynek szturmują antyterroryści...

Hitman Contracts - SanitariumHitman Contracts - Sanitarium Hitman Contracts - Sanitarium


Hitman Contracts - Lokacje


RZEŹNIA, RUMUNIA

Baltimore

Misje: Meat King's Party

Tu, gdzie pokryte białymi kafelkami ściany zdobi zaschnięta krew, wśród szumu obrabiarek do mięsa, toczy się mroczne życie lokalnego półświatka. Witaj w okrutnym i zdegenerowanym świecie. Witaj w świecie Meat Kinga.

W tej rzeźni, należącej do zboczeńca i kanibala, Campbella Sturrocka, przy dźwiękach dyskotekowej muzyki i wśród roznegliżowanych prostytutek, bawią się zaproszeni goście. Twoim celem będzie tutaj uratowanie córki klienta i zemsta na otyłym zboczeńcu, który ją porwał.

Przybytek ten stanowi centrum przestępczego półświatka - tu spotykają się najważniejsi z ważnych rumuńskiego świata zbrodni.

Hitman Contracts - SlaughterhouseHitman Contracts - Slaughterhouse Hitman Contracts - Slaughterhouse


Hitman Contracts - Lokacje


PÓ£WYSEP KAMCZATKA, SYBERIA, ROSJA

Hitman Contracts - Siberia

Misje: The Bjarkhov Bomb

Zacinający śnieg, mróz, zakutani w futra Rosjanie z Kałasznikowami - tak właśnie wita nas półwysep Kamczatka, jedno z najbardziej niegościnnych miejsc na świecie. Jednak to właśnie sprawiło, że schronienie tu znaleźli ludzie chcący coś ukryć przed światem. Jednym z nich jest komandor Siergiej Biarchow, który na tej lodowej pustyni, w starej bazie Radzieckiej Marynarki Wojennej, otworzył fabrykę bomb nuklearnych. W wycofanym z użytku okręcie podwodnym urządził sobie siedzibę i rozpoczął sprzedawanie broni.

Właśnie przyleciał nowy klient - Fabian Fuchs, który w imieniu swoich braci ma kupić bombę atomową. Zadaniem 47 jest dopilnować, by transakcja nie doszła do skutku, jednak nie będzie to łatwe - Biarchow doskonale zabezpieczył ośrodek. Teren patrolują dziesiątki uzbrojonych strażników, zaś rozlokowani w strategicznych punktach snajperzy strzelają do wszystkiego, co wydaje im się podejrzane...

Kompleks jest bardzo duży, składa się z dwóch okrętów podwodnych (siedziby Biarchowa i fabryki bomb), budynku kuchennego i baraków dla pracowników. Ponadto, komandor zaanektował starą kopalnię i odnowił zainstalowaną w niej kolejkę, by ułatwić swoim ludziom przemieszczanie się po ośrodku. Dodatkowo, miejsce to jest wyposażone w pas startowy, co umożliwia stałe dostawy żywności oraz pozwala się łatwo się tu dostać potencjalnym klientom.

Hitman Contracts - Kamchatka Hitman Contracts - Kamchatka Hitman Contracts - Kamchatka


Hitman Contracts - Lokacje


BELDINGFORD MANOR, PÓŁNOCNA ANGLIA, WIELKA BRYTANIA

Baltimore

Misje: Beldingford Manor

W tej starej, wiktoriańskiej rezydencji, od wieków mieszkają członkowie jednego z najbardziej zasłużonych dla Korony rodów - Beldingfordowie.

Trudno powiedzieć, kiedy została zbudowana. Powstała najprawdopodobniej z przebudowy warownego zamku, o czym świadczą potężne baszty i ruiny na brzegu jeziora, a także samo położenie - dzięki bliskości wody, twierdzę trudniej było zdobyć. Można więc założyć, że powstała w XIII lub XIV wieku (zachowane części zamku są zbudowane w stylu gotyckim) i przeszła wiele zmian - m. in. dodano mały ogrodowy labirynt w stylu francuskim, zaś wnętrza urządzono zgodnie z modą panującą za czasów królowej Wiktorii.

Posiadłość jest tak duża, że urządzane są na niej polowania.

Znajdują się tu groźne dobermany, które rozszarpią każdego obcego, i konie wyścigowe.

Hitman Contracts - BeldingfordHitman Contracts - Beldingford Hitman Contracts - Beldingford


Hitman Contracts - Lokacje


ROTTERDAM, HOLANDIA

Hitman Contracts - Rotterdam

Misje: Rendezvous in Rotterdam, Deadly Cargo

Rotterdam to jeden z największych portów na świecie, wspaniałe, wielowiekowe miasto, którego historia sięga XIII wieku. Jednak 47 nie przyjechał tu zwiedzać zabytki, tylko wykonać robotę, za którą mu zapłacono...

Siedziba gangu Flammin' W'Mills

Gdy zapada zmrok, na ulice wychodzą ci, którzy naprawdę rządzą tym miastem - gangi motocyklowe. Największym z nich jest Flammin' W'Mills, kierowany przez Rutgerta Van Leuvena. Ma się tu odbyć nietypowa transakcja. Reporter miejscowej gazety pragnie zakupić zdobyte przez cyklistów kompromitujące zdjęcia komendanta policji. 47 ma te zdjęcia odzyskać i zlikwidować mężczyznę, który wcześniej podjął się tego zadania.

W siedzibie gangu znajdują się magazyny na fanty, garaże na samochody i motocykle, bar ze striptizem. Na wyższe piętro można dostać się tylko za specjalnym pozwoleniem - są tam pokoje Van Leuvena, jego gabinet oraz prywatne studio tatuażu. Piwnica natomiast skrywa zbrojownię, strzelnicę i salę tortur.

Hitman Contracts - RottedamHitman Contracts - Rottedam Hitman Contracts - Rottedam


Doki

W dokach ma dojść do zakupu przez Borysa Deruszkę bomby nuklearnej od syndykatu motocyklistów. Robotnicy dostali wolne, celnicy zostali przekupieni, "Katerina Iwanowna" (statek Borysa) już cumuje w porcie... Wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik. Jednak do akcji zamierzają wkroczyć antyterroryści, a także Agent 47...

Niedaleko miejsca transakcji znajduje się bar ze striptizem, kontrolowany przez gang. Do tej właśnie speluny przychodzą po pracy robotnicy, tu także za pieniądze można wraz z tancerką pójść do jednego z obskurnych pokoi na górze, by się trochę zabawić.

Hitman Contracts - RottedamHitman Contracts - Rottedam Hitman Contracts - Rottedam


Hitman Contracts - Lokacje


BUDAPESZT, WĘGRY

Hitman Contracts - Budapest

Misje: Traditions of the Trade

Budapeszt, stolica Węgier, nazywany jest często "Paryżem Wschodu". W tym pięknym, zabytkowym mieście organizowana jest międzynarodowa konferencja z udziałem państw członkowskich NATO. Bracia Fuchsowie pragną jednak zakłócić jej przebieg i umieścić w budynku bombę chemiczną. Śmierć tak wielu tak ważnych osób z różnych krajów ma wstrząsnąć światem. Zanim do tego dojdzie, 47 wyeliminuje zagrożenie.

Hotel składa się z budynku głównego i dwóch skrzydeł, w lewym znajduje się basen i łaźnia, używane tylko przez jednego gościa, zaś prawe zostało odcięte z powodu morderstwa, jakie miało tam miejsce. Na pierwszym piętrze jest sala konferencyjna, kwiaciarnia i bar, na pozostałych pokoje gościnne. Na najwyższym znajdziemy gabinet dentystyczny.

Hitman Contracts - BudapestHitman Contracts - Budapest Hitman Contracts - Budapest


Hitman Contracts - Lokacje


HONGKONG, CHINY

Hitman Contracts - Hong Kong

Misje: The Lee Hong Assasination, Slaying a Dragon, The Wang Fou Incident, The Seafood Masacre

Hongkong początkowo był małą wioską rybacką. W 1842, w wyniku traktatu w Nankinie (kończącym tzw. wojny opiumowe), miasto stało się posiadłością brytyjską. W 1898 została przekształcona w terytorium dzierżawione przez Koronę Brytyjską, z okresem dzierżawy na 100 lat. W tym czasie Hongkong stał się jedną z największych na świecie aglomeracji. W 1997 roku miasto powróciło do Chin, jako specjalny region administracyjny (pełna asymilacja okręgu nastąpi w 2047).

Park Chiu Dai

W zatłoczonym i wypełnionym smogiem Hongkongu bardzo potrzebne są "zielone płuca", enklawy, w których można pooddychać świeżym powietrzem. Jednym z takich miejsc jest park Chiu Dai, zbudowanym na ruinach Miasta za Murami. Za kolonialnych czasów, było to jedyne miejsce na wyspie Hongkong, pozostające pod jurysdykcją Chińskiej Republiki Ludowej. Stało się znane jako siedlisko zbrodni, prostytucji oraz narkotyków, przede wszystkim jednak - jako miejsce spotkań triad. Co prawda, Miasto zburzono w 1998 roku, jednak gangi są bardzo przywiązane do tradycji i nadal się tu spotykają.

Nad parkiem góruje kamienny posąg chińskiego Buddy, stojący w tym miejscu od wielu, wielu lat.

Hitman Contracts - Hong KongHitman Contracts - Hong Kong Hitman Contracts - Hong Kong


Restauracja Wang Fou

Jej nazwa oznacza w dialekcie kantońskim "Królewską twierdzę". Siedziba Głowy Smoka - Cho-Kuna triady Czerwony Smok, i wszystkich jej ważniejszych członków. W tym miejscu znajduje się centrum operacyjne gangu, stąd sięgają macki do wszystkich zakątków Hongkongu i dalej.

Budynek składa się z dwóch pięter - na parterze znajdują się restauracja i kuchnia, na pierwszym piętrze zaś panoszą się członkowie triady (znaleźć tam można między innymi niewielką zbrojownię). Piwnice natomiast skrywają lochy, gdzie przetrzymywani są ludzie niewygodni dla Czerwonego Smoka.

Za restauracją znajduje się niewielki, ale piękny ogród, na którego końcu można znaleźć biuro Lee Honga - istną twierdzę, wypełnioną uzbrojonymi po zęby strażnikami.

Hitman Contracts - Hong KongHitman Contracts - Hong Kong Hitman Contracts - Hong Kong


Restauracja rybna Cheung Chau

Mała, rybna knajpka, serwująca tradycyjne chińskie potrawy. Niekontrolowana ani przez Czerwonego Smoka, ani przez Niebieski Lotos - znajduje się po prostu na neutralnym terenie. Dlatego właśnie została wybrana przez zwaśnione na miejsce negocjacji pokojowych.

O dziwo, okolica, w której znajduje się ta restauracja, jest niemal wymarła. Nie udało nam się niestety ustalić, w której dzielnicy Hongkongu znajduje się ta knajpka.

Hitman Contracts - Hong KongHitman Contracts - Hong Kong Hitman Contracts - Hong Kong


Hitman Contracts - Lokacje


PARYŻ, FRANCJA

Hitman Contracts - Paris

Misje: Hunter and Hunted

Paryż, zwany także ville lumiere. Miasto świateł. To tu trafia 47 w trzeciej części gry. Tu też, tak naprawdę, rozpoczyna się fabuła części czwartej.

W tym obskurnym motelu położonym na obrzeżach miasta często ukrywają się ludzie, którzy z różnych powodów chcą ukryć się przed organami ścigania.

Tutaj też trafił Tobias Rieper, gdy uciekał przed ścigającym go inspektorem Fournierem.

Do zdewastowanych pokoi wdarli się antyterroryści, zaś wszyscy mieszkańcy hotelu zostali ewakuowani.

Hitman Contracts - ParisHitman Contracts - Paris Hitman Contracts - Paris


Świat Hitmana
· Fabularne
· Organizacje
· Gadżety
· Technikalia
· Twórcy
· Przemyślenia
· Prawdziwe historie
· Humor
· Fan Fiction
· Fan Galeria
Hitman Movie
· Info
· Artykuły
· Recenzja
· Fabuła
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Ciekawostki
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
· Sequel
Agent 47
· Co wiemy
· Aktorzy
· Trailery
· Ciekawostki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane

Uniwersum DC Comics

Tomb Raider Center: Oficjalny polski fansite gry Tomb Raider

Zakon Assassin

Arkham Info

BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie

Punisher Zone - Serwis o Punisherzewww.hitmangame.ru