Hitman
· Co wiemy
· Artworki
· Trailery
· Postacie
Hitman - gry mobilne
· Hitman: GO
· Hitman: Sniper
· Trailery
Hitman Absolution
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· Tryb kontraktów
· Play Styles
· Eastereggi
· Bugi
· Wideorecenzja
· Wywiady
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
Hitman - Sniper Challenge
· Informacje
· Misja
· Wyposażenie
· Wyzwania
· Pomoc
· Postacie
· Punktacja
· Ciekawostki
· Wywiady
· Screeny
· Szkice koncepcyjne
· Trailer
Hitman Blood Money
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Tapety
· Screeny
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Contracts
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broñ
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman 2 Silent Assassin
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Misje
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· System rang
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Codename 47
· Info
· Artykuły
· Fabuła
· Solucja
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Eastereggi
· Bugi
· Wywiady
· Tipsy
· Szkice koncepcyjne
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
Hitman Absolution - Lokacje
WILLA DIANY, CHICAGO, ILLINOIS

Hitman Absolution - Willa Diany


Misje: A Personal Contract

Zbudowana na wysokim klifie nad jeziorem Michigan, po drugiej stronie zatoki. Znajduje się w środku gęstego liściastego lasu, strzeżona przez uzbrojonych po zęby najemników.

Dwupiętrowa, bogato wyposażona willa - na każdym kroku wyczuwa się tu pieniądze i potęgę, jaką dysponowała kiedyś jej właścicielka. Tu właśnie po zdradzie Agencji Diana Burnwood próbuje się ukryć przed ścigającym ją katem, wysłanym przez byłych pracodawców. Ale śmierć, w postaci Agenta 47, dopadnie ją i tutaj, w najmniej oczekiwanym momencie... Bo pod prysznicem. Od umierającej Burnwood dostaje list i prośbę, żeby zaopiekował się nastoletnią Victorią, którą z kolei kazała mu dostarczyć Agencja...

Dowiedzieliśmy się o niej z z pierwszego trailera Hitman Absolution.

CHINATOWN, CHICAGO, ILLINOIS

Hitman Absolution - Chinatown


Misje: King of Chinatown, Hunter and Hunted (druga część)

"Miejsce tych, co nie w Chinach, a tu znaleźli dom". Każde większe amerykaąskie miasto ma swoją chiąską dzielnicę, nie dziwi więc, że ma ją i Chicago. Prawdziwy kawałek Paąstwa Środka pod amerykaąskim niebem - zapachy wschodnich potraw przemieszane z charakterystyczną muzyką i feerią barw z neonów okolicznych sklepów. Wszystko to, połączone z tłumami ludzi obecnych na paradzie, tworzy niesamowity klimat, którego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Skłócony z Agencją 47 trafia tu, by zabić Króla Chinatown - miejscowego handlarza narkotyków - na zlecenie niejakiego Birdiego. W zamian za to otrzymać ma informacje o tym, dlaczego Agencji potrzebna jest Victoria...

Drugi raz trafiamy tu, by uratować Birdiego przed polującymi na niego zabójcami pod przywództwem Wade'a.

Dowiedzieliśmy się o tej dzielnicy z z jednego z trailerów Hitman Absolution.

HOTEL TERMINUS, CHICAGO, ILLINOIS

Hitman Absolution - Hotel Terminus


Misje: Terminus

Jak dowiadujemy się z notatek Cosmo Faulknera, chicagowskiego policjanta ścigającego 47, budynek ten wygląda jak "setki innych hoteli". Nie wyróżnia się niczym szczególnym - może oprócz tego, że znajdują się w nim pokoje z widokiem na jezioro.

47 trafia tutaj by zabić Blake'a Dextera, przemysłowca, który również pragnie dostać w swoje łapy Victorię. Niestety, zabójca nie docenia przeciwnika. Potężny ochroniarz ogłusza mordercę, a sam Dexter wrabia 47 w zabójstwo i podpala pokój. Teren zaczyna otaczać policja, wezwana przez Blake'a.

Dowiadujemy się o tej lokacji z zabawy zwanej ARG, o której możecie przeczytać tutaj. Pojawiło się też w pierwszym z pokazanych concept artów, przedstawiającego 47 wyskakującego z hotelu.

BIBLIOTEKA IM. HAROLDA WASHINGTONA, CHICAGO, ILLINOIS

Hitman Absolution - Biblioteka


Misje: Run For Your Life

Dawno opuszczona biblioteka na przedmieściach Chicago, będąca schronieniem dla bezdomnych. Wśród poprzewracanych regałów z książkami przemykają drobne zwierzęta, a na dachu zagnieździły się gołębie. Jednak miejsce to staje się schronieniem także dla innego drapieżnika - dla Agenta 47, uciekającego przed policją, która otoczyła hotel Terminus. 47 przedostaje się stamtąd na piętro biblioteki, jednak służby porządkowe wezwały posiłki i otoczyły również ten gmach...

Biblioteka jest połączona z blokiem mieszkalnym, nasuwającym skojarzenia z Chandlerowską prozą - kto w dzisiejszym świecie wszechobecnej elektroniki widział windę obsługiwaną przez windziarza? W tym budynku trafiamy do mieszkania zajmowanego przez komunę hippisowską.

W pobliżu znajduje się stacja kolejki miejskiej, z której 47 korzysta, by uciec z miejsca zdarzenia.

Dowiedzieliśmy się o bibliotece z z pierwszego gameplayu Hitman Absolution.

Hitman Absolution - Vixen Club


Misje: Hunter and Hunted

Seks, władza i pieniądze - wszystkie te rzeczy spotykają się w jednym miejscu, w klubie Vixen na przedmieściach Chicago Piękne, skąpo odziane kobiety popijające kolorowe drinki wśród dyskotekowych świateł to tylko jedna ze stron medalu - wielokondygnacyjny budynek klubu skrywa wiele tajemnic. Jedną z nich są wyższe piętra z przebieralniami i pomieszczeniami prywatnymi, do których strzegą dostępu potężni ochroniarze.

Na zapleczu znajdują się pomieszczenia filmowe, w których właściciel dokonuje osobistej selekcji nowych kandydatek na tancerki i produkuje własne "dzieła kinematografii".

Do klubu przylegają ruiny zniszczonego budynku, które niejedno już widziały. Między innymi znajduje się tam pokój z tapetą imitującą Hawaje i krzesłem tortur, na którym koączą nieposłuszne Osmondowi dziewczyny...

SIEROCINIEC ROSEWOOD, CHICAGO, ILLINOIS

Hitman Absolution - Rosewood


Misje: Rosewood

Sierociniec na przedmieściach Chicago, prowadzony przez siostry zakonne i katolickiego księdza, niejakiego ojca Bennetta. Znajdują tu dom dzieci niechciane i niekochane - surowa dyscyplina i modlitwa przeplatają się z nauką. Wśród wychowanków tego przybytku znajduje się Victoria, obiekt zainteresowania Blake'a Dextera. To właśnie z jej powodu pewnej deszczowej nocy ten dom dziecka stał się celem ataku...

W przytułku znajduje się sala modlitewna oraz specjalistyczne skrzydło medyczne, w którym znajduje się Victoria.

Dowiedzieliśmy się o tej lokacji z z drugiego trailera Hitman Absolution.

HOPE, PO£UDNIOWA DAKOTA

Hitman Absolution - Hope, South Dakota


Misje: Welcome to Hope, Birdie's Gift, Shaving Lenny, Skurky's Law, Operation Sledgehammer

Jedna z wielu zapadłych dziur, jakie widziały Stany Zjednoczone - w takich miejscach uwielbiali umieszczać akcję swoich powieści John Grisham i Stephen King. Życie toczy się leniwie, jak to w małych miasteczkach. Mieszkaący jeżdżą do pracy w pobliskiej fabryce Dexter Industries, jadają w małych knajpkach i są dumni ze swojego miasta, zwłaszcza w sezonie grillowym, kiedy wszędzie unosi się zapach pieczonego mięsa. To prawdziwi Amerykanie, jakich nie znajdzie się już w wielkich miastach.

Głównym źródłem informacji o świecie jest dla nich lokalna gazeta "Hope News Times", a nad przestrzeganiem prawa czuwa policja, na czele której stoi szeryf Clive Skurky. Jednak to nie on sprawuje tu władzę - miastem trzęsie Blake Dexter, traktowany przez mieszkaąców jak miejscowy heros.

Calą tę sielankę przerywa seria tragicznych wypadków, zakoączonych tragiczną śmiercią - sprawcą ich wszystkich był Agent 47, który ruszył tutaj, by dopaść Blake'a Dextera i uratować Victorię...

Dowiedzieliśmy się o Hope z z jednego z trailerów Hitman Absolution.

Hitman Absolution - Blackwater Park


Misje: Attack of the Saints

Leżący z dala od głównych dróg niewielki motel, urządzony w stylu hawajskim. Wszystko tu nasuwa skojarzenia z wyspiarskim sposobem życia - wysokie maski w holu, zabawki w postaci niewielkich tancerek hula czy boa z kwiatów noszone przez recepcjonistę.

47 zatrzymuje się tutaj po wyczerpującej walce z Sanchezem, stoczonej na ringu na tyłach Dexter Industries. Niestety, odnajduje go tutaj zespół zabójczyą zwanych The Saints - "Święte". Wraz z najemnikami Agencji, zamieniają one to miejsce w piekło...

Hitman Absolution - Blackwater Park


Misje: Blackwater Park

Apartamentowiec, będący siedzibą wielu bogatych ludzi. Nic dziwnego, że człowiek tak ważny jak Blake Dexter kupił sobie w tym budynku lokal - penthouse na najwyższym jego piętrze.

Mieszkanie wypełniają trofea Dextera - wypchane zwierzęta, w tym ogromny szkielet walenia, podobno zabitego harpunem osobiście przez Blake'a. Inny pokój, otoczony laserami, pełny jest broni rodem ze średniowiecza i fiolkę trucizny plemienia U'wa. Znaleźć tam także pokój z miniaturowym modelem fabryki Dexter Industries.

Za fałszywą ścianą znaleźć można bezpieczny pokój. W jednej z części penthouse'u znaleźć też można pusty pokój Lenny'ego Dextera, strzeżony przez ochroniarzy.

Hitman Absolution - Blackwater Park


Misje: Absolution

Wśród charakterystycznych wrzosowisk Kornwalii, na pamiętającym czasy Lancelota i sir Galahada cmentarzu znajduje się rodzinny grobowiec Burnwoodów. To tutaj od wieków chowani są przedstawiciele tego rodu. Tutaj też została pochowana Diana Burnwood, tragicznie zmarła w Chicago. Ale czy na pewno? To właśnie pytanie zadaje sobie Benjamin Travis, który wraz ze swoją asystentką Jade oraz potężnymi siłami Agencji przeszukuje grobowiec.

Świat Hitmana
· Fabularne
· Organizacje
· Gadżety
· Technikalia
· Twórcy
· Przemyślenia
· Prawdziwe historie
· Humor
· Fan Fiction
· Fan Galeria
Hitman Movie
· Info
· Artykuły
· Recenzja
· Fabuła
· Lokacje
· Postacie
· Broń
· Ciekawostki
· Screeny
· Tapety
· Trailery
· Soundtrack
· Sequel
Agent 47
· Co wiemy
· Aktorzy
· Trailery
· Ciekawostki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane

Uniwersum DC Comics

Tomb Raider Center: Oficjalny polski fansite gry Tomb Raider

Zakon Assassin

Arkham Info

BatCave :: Jedyna Polska Strona o Batmanie

Punisher Zone - Serwis o Punisherzewww.hitmangame.ru